---------------------- ------------------------------------ گزارش کارآموزی صنعت برق خراسان | میهن داکیومنت

میهن داکیومنت

پایان نامه ، پروژه ، مقاله ، جزوات

مهدی.س , , 88 بازدید 1 سال قبل

شرح مختصر :

گزارش کارآموزی حسابداری صنعت آب و برق مجتمع عالی خراسان

حسابداری صنعت برق به معنای علمی و فراگیر آن تحت عنوان “روش متحد الشکل حسابداری” در فروردین ماه ۱۳۴۶ از سوی وزارت نیرو تدوین و با استعانت و نظارت مستقیم کارشناسان مالی وزارت نیرو در شرکتها و سازمان های برق ایران که در کار تولید، انتقال و توزیع فعالیت دارند به مورد اجرا گذارده شد. در طی سالهایی که از اجرای این روش حسابداری می گذرد بر اثر تجارب حاصله پاره ای اضافات حذف، برخی مسائل ایضاح و برحسب اقتضاء نکات و دقایق چندی نیز به متن سابق الذکر افزوده گردید و اینکه حاصل کار در شکل کنونی در دسترس حسابداران، حسابرسان و افرادی که به نحوی در شرکت های برق با موضوعات مالی سروکار دارند گذارده می شود.
با اینکه حسابداری برق در اصول کلی و متنوع با دیگر رشته های حسابداری اعم از عمومی، بازرگانی و صنعتی دارای وجوه اشتراک می باشد، با این همه مسائل و نکاتی در این روش وجود دارد که خاص حسابداری صنعت برق می باشد.

کارآموزی رشته حسابداری در مجتمع عالی صنعت آب و برق خراسان در قالب فایل ورد تنظیم شده است و تمامی جوانب یک پروژه کارورزی را در نظر گرفته است. شامل بخشهای دفاتر و سوابق ، شماره گذاری حسابها ، دوره حسابداری ، توزیع حقوق و هزینه های کارکنان ، بودجه و اعتبارات ، بودجه سرمایه ای ، حسابداری جمع دار و سیستم اموال ، دایره حقوق و دستمزد و ….

در این بخش از سایت نت داکیومنت  می توانید  گزارش  کارآموزی حسابداری صنعت برق مجنمع عالی خراسان  را دانلود نمایند.

نوع فـایــل : Word

حجم فایل : 268 KB

قیـــمـــت : رایگان

مــنـبـــــع : نت داکیومنت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک کمکی

برچسب ها : ,


در گوگل محبوب میکنم